Infolinia: 0 801 011 714

Newsletter

Wycieczki

Konsorcjum Polskich Biur Podróży to czołowy touroperator, dzięki któremu przeżyjesz niezapomniane wakacje pełne wrażeń i emocji. Współpracujemy z biurami turystycznymi z całej Polski, dzięki czemu oferujemy zarówno atrakcyjne wycieczki zagraniczne, jak i bliskie wyprawy do najciekawszych miejsc Polski.

Organizujemy egzotyczne podróże do tak odległych miejsc jak Bali, Indonezja, Chiny, Meksyk czy Kuba. Najpopularniejszymi punktami naszej oferty są m.in. wycieczki do Izraela czy USA oraz dalekie wyprawy na Jukatan, Hawaje oraz Malediwy. Razem z nami poznasz egzotyczne zakątki Afryki podczas wypraw trekkingowych, spędzisz niezapomniane wczasy na Goa oraz Malcie, a także zwiedzisz tak interesujące miejsca jak Floryda czy Indie.

Oferowane przez nas wycieczki to nie tylko możliwość aktywnego wypoczynku oraz poznawania miejscowej kultury, ale także sposobność do błogiego relaksu w najwyższej klasy hotelach. Takie miejsca jak Acapulco, Varadero czy Jawa stoją przed Tobą otworem.

Swoją ofertę kierujemy także do firm. Konsorcjum Polskich Biur podróży od lat zajmuje się organizacją wyjazdów firmowych do dowolnych miejsc na świecie, zapewniając najwyższej jakości hotele przystosowane do zajęć szkoleniowych.

Wybierz się z nami na niezapomniane wakacje. Zapraszamy do naszych biur turystycznych w Łodzi oraz w Warszawie.